SPANJE – Cesc Fabregas ka pritur mbylljen e kampionateve dhe të Botërorit për të zhvilluar ceremoninë post martesore me Daniela Seman në Ibiza mbrëmjen e së martës. Në muajin maj çifti ka kryer një dasmë të vogël dhe intime ndërsa mbrëmjen e djeshme kanë zhvilluar një festë të madhe në Ibiza.

Në ceremoninë e Fabregas ishin të ftuar shokët e tij të skuadrës aktuale të Chelseas, Barkley, Ampadu, Alonso apo Ngolo Kante. Por nuk kanë munguar ish-kapiteni John Tetty apo shoku i ngushtë i spanjollit Lionel Messi me bashkëshorten e tij AntonelLa Roccuzzo.

Nga lojtarët e Barcelonës ishin gjithashtu Sergio Busquets apo ish-kapiteniCarles Puyol. Futbollisti i Chelsea -it dhe bashkëshortja e tij Daniela Seman kanë tre fëmije.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: