Miley Cyrus ka bërë një ndryshim të ri në flokët e saj. Këngëtarja 30-vjeçare ka adoptuar një stil të ri duke i lyer flokët të zeza dhe ka postuar një seri fotosh ku ka veshur një pallto të zezë dhe një çantë të kuqe Gucci.

Në mbishkrimin e postimit, ai ka dashur të përgëzojë drejtorin e ri kreativ të shtëpisë italiane të modës Gucci, i cili debutoi në Javën e Modës në Milano.

“Urime për debutimin tuaj të bukur si drejtor kreativ i Gucci. Zemra juaj e mahnitshme u shfaq në çdo shtresë. Unë të dua dhe jam shumë krenare. Tani më jep gjithçka ”, ka shkruar ajo.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Postimi tashmë ka mbi 1 milion pëlqime dhe shumë nga fansat e saj shprehën habinë e tyre për pamjen e saj të re.

Shumë prej fansave kanë shkruar se mezi prisnin t’i kthehej ngjyrës natyrale, pasi prej vitesh ishte bionde. Ndërsa, të tjerë besonin se fotot nga vitet e saj të reja ishin të vjetra.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: