Modelja e famshme kosovare Zizza Pajaziti, ka postuar së fundmi në rrjeti social Instagram, fotografi në të cilat si gjithherë vije mjaftë joshëse.Bukuroshja zeshkane shfaqet mahnitëse në çdo fotografi që publikon në rrjetet sociale, ku popullariteti i saj po rritet çdo ditë.

Edhe kësaj radhe ka postuar një fotografi vetëm me të brendshme, dhe e ulur në vask, ku vë në pah linjat e saja perfekte.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb