Claudia Romani mbushi  para pak ditësh 40 vjeç. Bukuroshja italiane, e cila njihet si një tifoze e zjarrtë e Milanit, ka zgjedhur që ta festojë ditën e lindjes së saj në Miami.Romani ka bërë disa postime në rrjetet sociale, tejet të nxehta.

Caa
Caa

“Faleminderit të gjithëve për urimet..Shumë dashuri.Dekadë e re, ndryshime të reja” – shkruan ajo.

 

3w

3e
3e

Milani do kërkojë të bëjë një fund kampionati fenomenal dhe pse jo të rikthehet të fitojë Skudeton pas disa vitesh mungesë. Edhe pse larg fizikisht, me zemër Romani do jetë në San Siro.

 

(BalkanWeb)

 

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb