Këngëtari Ermal Fejzullahu ka vendosur t’i bëjë një surprizë motrës së tij në Amerikë me rastin e 10-vjetorit të pavarësisë.


Ai ishte i ftuar për një koncert në SHBA, por përpara se të niste koncerti i ka bërë një vizitë motrës së tij Bulza e cila jeton në SHBA prej disa vitesh.


Këngëtari ka trokitur në derë dhe kur ajo e hap mbetet pa fjalë, pasi nuk e prishte vizitën e Ermalit.


Fotot i ka publikuar vetë këngëtari në Instastory të shoqëruar me mbishkrimin ‘Tek motra’.
82784-640-0-5a89aaf9aa7f4

82778-640-0-5a89aaf9a983b

82779-640-0-5a89aaf9a9dab

82781-640-0-5a89aaf9aa1b2

ermal fejzullahu

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: