Motrat Kardashian- Jenner gjithmonë tërheqin vëmendjen me paraqitjen e tyre dhe në këtë postim kemi veçuar veshjet “crop top”, që i shohim kudo, në çdo stinë.

Mund t’i doni ose urreni, por duhet të pranojmë se motrat Kardashian dhe Jenner kanë sjellë disa nga trendet më të mëdha sot. Ndërsa secila ka stilin e saj unik, motrat kanë lëvizur në trende të caktuara, përfshirë edhe “crop top”.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Bluzat e shkurtra janë bërë aq trend sa vajzat nuk i kanë lënë në një cep të gardërobës as gjatë dimrit, me qëllimin për t’u dukur përherë sensuale.

Por mënyra sesi Kim Kardashiani stilon një “crop top” është ndryshe nga motra e saj e vogël Kendall Jenneri. Një gjë është e sigurt, se gjithmonë tërheqin vëmendjen dhe i bëjnë ndjekëset të duan të vishen si ato.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb