Kjo është një nga periudhat më të bukura që Anxhela Martini po kalon!

Martini, modelja me origjinë shqiptare, ditën e sotme ka publikuar disa foto në Instagram të cilat nuk i lënë shumë vend imagjinatës.

Bukuroshja shkodrane pozon me të brendshme mbi shtrat duke vënë në pah linjat perfekte trupore.

Kujtojmë se pak javë më parë ajo dhe bashkëshorti i saj mirëpritën ardhjen në jetë të djalit të tyre përmes një nënë surrogate, ndërsa duket se problemet me ligjin që Dragos kishte, tashmë janë sheshuar.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb