Ky është momenti i tmerrshëm kur një femër është filmuar duke vrarë 5 meshkuj  në një festë në Meksikë. Ngjarja makabre ndodhi në rrugën ‘Guadalupe Victoria’ në Veracruz të hënën rreth orës 6 të pasdites. Identiteti i viktimave ende nuk bëhet i ditur, ndërsa ekzekutuesja u zhduk menjëherë pas vrasjes.

Burime nga policia shprehen se shkëmbimi i zjarrit ndodhi gjatë festës së përvjetorit të martestës, të njërit nga viktimave. Fqinjët që dëgjuan të shtënat lajmëruan menjëherë kryqin e kuq dhe policinë . Skena e vrasjes ishte pak metra nga një shkollë, ndërkaq hetimi ende vazhdon.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb