SHBA

Bruce Willis festoi ditëlindjen e tij të 68-të i rrethuar nga familja. Aktori i njohur ka folur për herë të parë që pas zbulimit të demencës. Në video, aktori shihet teksa feston ditëlindjen e 68-të me familjen në sfond. Ka qënë familja e tij, e cila ka ndarë pamjet në rrjetet sociale.

Ish-bashkëshortja e Demi Moore ka postuar në Instagramin e saj një video nga festimi i ditëlindjes së familjes së tij. Gruaja e tij aktuale Emma Hemming, si dhe vajzat e tij Willis, Rumer, Scout dhe Tallulahishin ishin të pranishëm në festë.

Në video, e gjithë familja dhe disa miq i kënduan aktorit gëzuar ditëlindjen, ndërsa Willis dukej në humor të mirë dhe madje këndoi për pak momente. Në video shihet teksa bisedon me të ftuarit dhe duke fikur qirinjtë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: