Mbrëmja e djeshme nuk ka qenë aspak e këndshme për Rezarta Shkurtën. Pas stuhisë që përfshiu vendin, duket se shtëpia e Rezarta Shkurtës është përshirë nga flakët.

  • foto galeri
  • foto galeri

Vetë këngëtarja ka bërë me dije rrezikun që ka kaluar ajo dhe familja e saj, përmes një postimi në rrjete sociale.

“Nata e mbrëmshme për ne u mbyll kështu. Dua të falenderoj nga zemra policinë e Shtetit dhe zjarrfikësen që në kohë rekord erdhën e vepruan, duke na shpëtuar nga kjo situatë me dëme të pakonsiderushme,”- teksa ka shfaqur në postimin e saj, bombulat e zjarrëfikëses të djegura.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb