Reperi i famshëm shqiptar, Big Basta, i ftuar në Top Arena këtë të premte zbuloi pasionin e madh të të birit për futbollin.

Ai tha se e ka të sigurt se djali i tij do të jetë në të ardhmen futbollist i Kombëtares.

Alesia Bami: A do të jetë djali yt futbollist i Kombëtares?

Big Basta: Po 100%, ose i Kosovës ose i Zelandës së Re, ai do të jetë i Shqipërisë, ai ka qejf në sulm, por edhe mesfusha i pëlqen shumë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb