Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të dashur të ekranit shqiptar, por dhe shumë e përfolur për shkak të lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku. Moderatorja si shpeshherë ka zhvilluar një mini-intervistë në Instastory, duke lënë të lirë ndjekësit të pyesin për çfarë kanë më shumë kuriozitet.

  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi një fanse e ka pyetur nëse ka bërë operacione plastike në trup apo fytyrë.

“Ke operacione plastike në trup apo fytyrë?” pyet një ndjekëse.

“Gjoksin, para 6 vitesh. Nga dobësimi, më ishte bërë për t’u futur në xhepa”, ka treguar ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb