Një ikonë seksi e viteve Tetëdhjetë Sabrina Salerno vazhdon të tregojë format e saj bombastike edhe në moshën 51-vjeçare.

E tregojnë këto foto të publikuara në Instagram, shumë prej të cilave të realizuara nga fotografi Alberto Buzzanca, autor i videos dhe i fotove shumë erotike, në të cilat këngëtarja dhe showgirli pozon me tanga dhe këmishë të bardhë, pa sytjena, pikërisht si në vitet Tetëdhjetë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në fotot e publikuara Sabrina u dhuron fansave të saj pamje hot dhe një dekolte shpërthyese.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb