Semi Jaupaj dhe Dj Dagz janë dy ish-banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Gjatë kohës kur të dy ishin banorë ata kalonin kohë mjaft të mirë me njëri-tjetrin.

  • foto galeri
  • foto galeri

Pas një kohe të gjatë, dyshja janë takuar mbrëmë dhe publikuan videon e parë të tyre.
Në këtë video shihet se të dy po vazhdojnë të kenë një super miqësi me njëri-tjetrin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: