Bukuri pa kohë, pamje prej një diveje dhe një topless legjendar. Sharon Stone nuk resht kurrë se befasuari. Në moshën 63 vjeçare aktorja e famshme e ‘Instick Basic’ habit me format e saj të zhveshur. Paparacët e ‘Chi’ e kanë fotografuar në Costa Azzurra, në Francë gjysmë të zhveshur duke treguar një gjoks për tu admiruar edhe nga vajzat e reja.

Me një natyrshmëri të lindur dhe sharmin që e karakterizon, Stone shfaqet topless në fotot e të përjavshmes italiane, teksa ka ulur kostumin e plazhit duke nxjerrë në pah gjoksin e saj nudo. E pa shqetësuar aspak nga objektivi i kamerave ajo lëviz e sigurt në vetvete duke treguar me krenari fizikun e saj të admirueshëm.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Së fundmi ajo tregoi se dalja e saj e parë pa sytjena ishte një makth. Ishte e terrorizuar nga ideja që po e shihnin. Por tani për yllin e kinemasë duket se ky fakt nuk është më një shqetësim. Edhe gjatë pushimeve në Francë ajo më shumë është shfaqur topless në fotot e ‘vjedhura’ nga paparacët.
E vetmja gjë që nuk ndryshon për aktoren është prezenca në krah të saj e stilistit personal Paris Libby, një këshillues i pandashëm që artistja e do gjithmonë me vete.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb