Shqipëria përballet sot në orën 20.45 me Ishujt Faroe, ndeshje e fundit në grupe drejt rrugës për në Berlin.

Kryebashkiaku i Tiranës, Erjon Veliaj ftoi qytetarët të mblidhen në sheshin “Skënderbej”, për të mbështetur kombëtaren e kuq e zi dhe për të festuar të gjithë së bashku.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Gati për festë?! Sonte, të gjithë në sheshin “Skënderbej”, për të përjetuar emocionet e ndeshjes 🇦🇱 Shqipëri – Ishujt Faroe. Jemi me ju çuna. FORCA!”, deklaron Veliaj.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FErionVeliaj%2Fposts%2Fpfbid02WmKggb8o7qdkLYbenk2YYxrofxtPH3H9CveUV8qZnZ7wjTKUkLFWFT3g2a9tRuyhl&show_text=true&width=500

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: