GREQI

Ishulli i Mykonos është alarmuar nga rasti i një turisti arab i cili kërkon të bëjë sulme seksuale duke përdorur një formë mashtrimi siç është hedhja e pilulave në pije.

Në fakt, arabi sipas dëshmive përdor pilula Roofie të cilat e bëjnë ‘viktimën’ të pafuqishme për të reaguar.

Ai është pikasur në një lokal dhe është nxjerre me forcë jashtë, por ky nuk është rast i parë.
Turisti nuk është kapur ende ndërkohë që rasti është referuar në Polici.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb