Modelja e njohur Trejsi Sejdini ka provokuar sërish në rrjete sociale. Bukuroshja ka publikuar disa foto ku shihet shumë joshëse dhe nxjerr në pah trupin seksi.
Ajo ka të veshura pantallona të kuq që theksojnë këmbët e saj si dhe një bluzë ngjyrë ari që ekspozon të pasmet e saj dhe fundshpinën.

“Po ia dal mirë”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb