Përbërësit
2-3 thelpinj hudhra
Një tufë majdanoz
Vaj ulliri
Kripë
1 bukë (bagetë franceze ose bukë normale me feta)

Përgatitja
Grijmë hudhrat në rende, presim majdanozin imët dhe gjithë përbërësit i bashkojmë në një tas. Me salcën e krijuar lyejmë fetat e bukës nga lart dhe i thekim në furrë.

(News24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb