Irina Shayk si Demi Moore, njëzet e gjashtë vjet më vonë. Në kalendarin e Avvento të Love Magazine, do të ketë një surprizë.

Modelja ruse, do të interpretojë me të brendshme seksi skenën kult të filmin ‘Ghost’ ‘Fantazma’, që doli në 1990. Mes argjilës, modelja ruse nuk mund ta fshehë më shtatzëninë e saj.

Video që zgjat një minutë e 30 sekonda, tregon modelin e ri të të brendshme dhe mban firmën e fotografit Phil Poyter.

Tani mbetet vetëm të pyesim nëse Irina do të dojë të sfidojë Demi Moore, artistja e prë në histori që tregoi barkun shtatzënisë në një revistë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: