Hasan Salihamidzic dhe Oliver Kahn nuk janë më pjesë e Bayern Munchen. Pas lajmeve në media, erdhi zyrtarizimi.

Klubi gjerman i cili fitoi titullin kampion të Bundesligës këtë pasdite nuk ka lejuar dyshen as për të festuar, duke i shkarkuar me efekt të menjëhershëm.

2 drejtuesit shihen si fajtorët kryesorë në dështimin e Bayern Munchen në Champions League, në largimin e Nagelsmann, si dhe në shumë çështje të tjera.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb