GREQI

Greqia është rihapur tashmë për shkak të turizmit, por shifrat e COVID-19 vijojnë të jenë të larta.

2 mijë e 20 raste janë regjistruar në 24 orët e fundit ndërsa 56 pacientë kanë humbur jetën.

Lajmi i mirë është se numri i pacientëve të shtruar në intubim është në rënie teksa ka shkuar në 617 të tillë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb