Bora Zemani mbushi 30 vjeç më 9 janar dhe atë ditë u mbush me dhurata, lule e urime, ndërsa festnë madhështore e shtyu për mbrëmjen djeshme.

Një ambient luksoz, me arredim shumë klasik, me drita, pak ngjyra dhe shumë lule, festa dedikuar moderatores ishte kryefjala e mbrëmjes.

Në të janë ftuar pjesa më e madhe e personazheve publikë dhe figurave të rëndësishme të Top Channel. Nuk mungojnë as miqtë më të ngushtë të Borës. Klajdi dhe Bruno po këndojnë dhe kaq u desh që atmosfera të arrinte kulmin. Nuk mungon as Arbori që rri pjesën më të madhe të kohës me mamin, i veshur me kostum dhe i qeshur.

Bora Zemani ka qenë në qendër të medias, për shkak të lidhjes së saj me aktorin Donald Veshaj, por me të cilin u nda pasi ky i fundit nisi një histori të re me Beatrix Ramosaj brenda shtëpisë së Big Brother.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: