Edhe pse në të 60-at e saj, Demi Moore mbetet po aq mbresëlënëse, teksa trupi i saj është gjithçka tjetër veçse një testament i viteve të saj.

Aktorja e njohur ka zgjedhur sërish Greqinë këtë vit për pushimet e saj verore dhe fotot e para të siguruara nga paparacët po bëjnë xhiron e internetit.

Demi Moore është parë në një jaht luksoz, duke shijuar detin në Mesdhe, e veshur me bikini jeshile.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by demimoore2023 (@demimoore2023)

Së fundmi ylli i Hollivudit ka ndarë me miliona ndjekësit e saj në Instagram disa foto nga… “parajsa” siç shkruan ajo në një storie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)

E buzëqeshur dhe e veshur me rroba banje, aktorja 60-vjeçare amerikane bën një foto selfie me qenin e saj në krahë dhe detin blu në sfond. Edhe pse nuk e ka shtuar vendndodhjen e tij, ka shumë të ngjarë që fotot të jenë nga Mykonos, ku ai u pa pak ditë më parë.

“Të bësh banjo dielli në Parajsë, lojëra me ujë, të flesh me miqtë me gëzof dhe një libër të mirë…”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb