Familjen Mehmeti në Drenas të Kosovës e ka vizituar Elvisi dhe Sidriti. Elvisi habitet kur futet brenda banesës së shkrumbuar.

Elvisi: Nuk arritët të shpëtonit gjë? Erina si u bë shtëpia kështu? Ju nuk keni asnjë lodër? Nuk shpëtuat asnjë send?

Ramadani: Asgjë nuk mundëm të shpëtonim!

Elvisi: Shyqyr që nuk kanë qenë fëmijët brenda!

Ndiqni klipin për të parë çfarë ndodhi…

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb