Një ngjarje e rëndë është shënuar në Koropi të Greqisë, mëngjesin e kësaj të hëne.

Mediat greke shkruajnë se një baba ka vrarë me armë gjahu djalin e tij.

74-vjeçari e ka qëlluar me armë në bark djalin e tij 48-vjeçar duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Autori i ngjarjes së rëndë është arrestuar dhe është shoqëruar në komisariat, ndërsa grupi hetimor është duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të saj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb