Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi. Mediat Helene shkruajnë se në Larisë, një grua 43-vjeçare është vrarë brutalisht nga i shoqi, me këtë të fundit që e qëlloi gruan plot tetë herë me armë.

Krimi ndodhi brenda një tavernë në pronësi të vëllait të viktimës, ku ajo punonte.

Informacionet i parë thonë se autori, 54 vjeç, besonte se gruaja e tij po e tradhtonte.

Ai u arrestua pas krimit, shkruajnë mediat greke.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb