Dashi
Sot do afroheni me shume se kurrë me atë qe keni ne krah dhe do flisni edhe për disa te fshehta te se kaluarës. Do gjeni mirëkuptimin. Me financat do jeni kurdoherë te matur dhe situata nuk do jete aspak problematike.

Demi
Do bëni çdo gjë qe te keni ne dore sot vetëm qe marrëdhënia ne çift te mbetet sa me e mire. ne mbrëmje mund te provoni edhe eksperienca te reja. Ne planin financiar nuk duhet te kryeni operacione te rrezikshme sepse gjendja do përkeqësohet.

Binjaket
Dite shume e zakonshme dhe pa te papritura kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Merrini gjerat si t’iu vijnë. Emocionet dhe kënaqësitë do jene te papërshkrueshme. Perspektivat janë te mira për sektorin e financave.

Gaforrja
Ka rrezik te ëndërroni për dike tjetër sot dhe me mendje mund ta tradhtoni partnerin. Ne fakt pas pak kohesh do ndihen keq për këtë qe keni bere. Sektori i financave do jete goxha me i qëndrueshëm se kohe me pare.

Luani
Yjet do ju krijojnë kushtet e përshtatshme qe ju te ndiheni sa me mire ne krahët e partnerit tuaj. Do dashuroheni si kurrë me pare dhe do ndiheni mjaft mire.

Virgjeresha
Do mahniteni sot kur te zbuloni disa cilësi te reja te partnerit tuaj dhe do e dashuroni me më shume pasion atë. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Nuk do keni aspak frike kur te shpenzoni për gjerat e nevojshme.

Peshorja
Ndikimi i madh i Plutonit do sjelle probleme serioze ne jetën tuaj ne çift sot. Nuk do merreni vesh për asgjë dhe do kërkoni me ngulm gjera te pamundura.

Akrepi
Do diskutoni gjere e gjate me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe me ne fund do i zgjidhni problemet e vogla qe ju kishin dale me herët. Shpenzimet kryen\jini me kujdes dhe vetëm për gjera te domosdoshme.

Shigjetari
Kjo do jete një dite e veçante për ata qe janë ne një lidhje. Partneri do ju përgatisë surpriza marramendëse te cilat do ju bëjnë te ëndërroni gjithë kohës.
Bricjapi
Ata qe janë ne një lidhje do merren vesh mire me personin qe kane ne krah. Do jeni tolerante dhe mjaft te kuptueshëm. Me financat do jeni impulsive dhe ka rrezik te bëni gabime te pafalshme.

Ujori
Te dashuruarit do vazhdojnë te kenë një dite normale dhe pa gjera te jashtëzakonshme. Beni atë qe do ju duket juve me e arsyeshmja. Ne planin financiar do keni fat dhe sukses.

Peshqit
Kjo dite nuk do jete aspak e favorshme për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni për gjithçka me partnerin tuaj dhe nuk do ndiheni mire. Për te përmirësuar financat do mbështeteni tek te afërmit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb