I nxehti përvëlues ka përfshirë Ballkanin tashmë prej ditësh duke regjistruar temperature rekord dhe zjarre vdekjeprurëse.

 

Art

Ditën e sotme termometri ka kapur vlerën 47 gradë në Athinë, një vlerë që nuk është regjistruar prej dekadash.

 

(BalkanWeb)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb