GREQI

Një tërmet me magnitudë 5.2 të shkallës righter ka goditur sot Greqi.

Epiqendra e tërmetit u regjistrua në zonën e Artës, ndërsa nuk dihet ende nëse ka shkaktuar dëme.

Lëkundjet janë ndjerë rreth orës 11:24 me orën greke.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: