LEZHË

Qytetarët e qarkut të Lezhës kanë votuar sot për qeverinë e ardhshme të Shqipërisë.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për “Balkanweb” se në Lezhë kanë dalë deri tani rezultatet e para.

Në disa KZAZ PS është e para dhe në disa të tjera kryeson PD.

Në shumë fletë janë gjetur shënime në to, duke i nxjerrë të pavlefshme.

Janë numëruar pak kuti dhe procesi i votimit do të zgjasë vërtetë shumë.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb