Një krokodil gjigant ka mësyrë në një fshat indian dhe ka terrorizuar banorët.

Thuhet se krokodili, ka ardhur në fshat nëpërmjet lumit, që derdhet përgjatë tij.

Pamjet e këtij momenti janë bërë virale në rrjet, dhe shihet se si vendasit ndjekin zvarranikun nga një distancë e sigurt.

Raportohet se kafsha është neutralizuar nga autoritetet, e është lëshuar përsëri në lumë, në një hapësirë të pabanuar.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: