Padyshim që ndarja e aktores Rudina Dembacaj nga bashkëshorti i saj, Aleksi, ishte një ndër lajmet që bëri xhiron e mediave, ashtu sikundër dhe lidhja e saj e re me ish-deputetin Mark Frroku.

Pas ndarjes ajo dhe Aleksandri kanë konfirmuar që kanë mbetur miq të mirë, duke postuar në rrjetet sociale foto së bashku, madje dhe me vajzën e tyre, Viktorja. Por duket se ditët e fundit, Aleksi ka bërë një postim që ka lënë vend për disa thashetheme të reja.

Aleksi Dembacaj
Aleksi Dembacaj

“Jeta është e thjesht, e butë, e qetë, e lirë, deri kur vjen një grua e vështirëson”, ka shkruar ish-bashkëshorti i Rudinës në Instagram, duke na bërë të mendojmë se kjo ka lidhje me situatën ku ai gjendet pas divorcit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb