Recetë nga znj Eneida
Përbërësit

1 paketim goma wakame
3 lugë salcë soje
1 lugë uthull orizi
1 lugë Mirin
Pak xhinxher të grirë
1 lugë vaj susami
Fara susami

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: