Nga Zonja Katerina
Përbërësit

250-300 gr makarona, 5-6 domate të vogla, 1 tufë rukola, 2-3 lgj pesto, 1-2 lgj majonezë, Djathë mocarela, Domate të thara në vaj
Ullinj, borzilok, Kripë, piper.

Përgatitja

Ziejmë makaronat aldente, i lemë të ftohen dhe më pas i trazojmë me të gjithë përbërësit e tjerë dhe e kemi gati sallatën e ftohtë.

(Vila24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: