GREQI

Greqia regjistron 22 viktima dhe 835 rastë të reja nga COVID-19 në 24 orët e fundit.

Në po kaq kohë pozitiviteti është rritur me 1.65% ndërkohë që në spitale vijojnë të trajtohen 343 pacientë.

Në total Greqia nga fillimi i pandemisë ka shënuar 12 mijë e 465 viktima dhe 416 mijë e 195 raste.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb