(Recete nga shef Renato)
Përbërësit
300 gr miell i gatshëm Wondermuffin Choc
2 vezë të mëdha
75 ml ujë
90 gr vaj vegjetal
Çokollatë pikë loti e bardhë

(Vila24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb