GREQI

Greqia ka regjistruar 20 viktima dhe 510 raste të reja nga COVID-19 në 24 orët e fundit.

Vendi fqinj pritet të rihapet nga e hëna me disa masa lehtësuese për bizneset, teksa kjo e shtunë ka rezultuar me 100 raste më pak se dje.

Ndërkaq në spitale janë ende 323 të intubuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb