TIRANE

Era Istrefi dhe Julian Perreta janë përfolur për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se shiheshin shpesh së bashku. Megjithatë ditën e djeshme, Julian pohoi se me Erën kanë vetëm një miqësi të ngushtë, teksa i përgjigjej një fansi.

“Era Istrefi është shoqja ime më e mirë. E dua shumë! Kemi kaluar shumë gjëra bashkë! Kemi udhëtuar rreth botës bashkë! Kemi jetuar bashkë! Nuk mund të ishim më pranë se kaq! Ajo është e gjithë bota për mua”- tha dje këngëtari anglez.

Gjithashtu, një një tjetër story Perreta pohon se flet thuajse çdo ditë me mikeshën e tij, Erën.

Këtë story, Era e ka ripostuar duke theksuar se e merr malli për shokun e saj të ngushtë. Me sa duket edhe Era vetë sapo ka pranuar që me Julian janë vetëm shokë.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: