TIRANE

Rrjeti Laboratorik Intermedica vjen më pranë qytetarëve me hapjen e pikës më të re, Intermedica 8, përballë Sanatoriumit të Tiranës. Intermedica si rrjet laboratorik në Shqipëri, është pranë qytetarëve me 8 pika në Tiranë, një në Sarandë dhe një në Prishtinë.

Ky laborator realizon cdo analizë që përshkruhet në literaturën mjekësore, deri në nivel të biologjisë molekulare të ADN-së, falë edhe bashkëpunimit me klinikat më në zë botërore, si Mayo Clinic në Amerikë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Jeta kërkon kujdes e për këtë rrjeti laboratorik Intermedika punon për të qenë në ndihmë të cdo pacienti. Prej më shumë se njëzet vitesh në shërbim të pacientëve, Intermedica ofron për cdo qytetar cilësi dhe saktësisë në ekzaminimet laboratorike.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb