Sipas astrologjisë 6 shenja të zodiakut janë ‘eksperte’ në puthje. Lexoni nëse partneri/ partnerja i përket kësaj kategorie:

Dashi

Nëse të puth, nuk po shtiret. Dashi jep shpirt dhe pasion puthjeve. Nëse merr mesazhin qe puth mirë, atëherë një dash do puth akoma dhe më mirë.

Demi

Si një shenjë pasionante, demi gëzon edhe artin e puthjes dhe të bërit dashuri. Ai ka lindur të puthë, pasi i vjen natyrshëm. Puthjet e tij/ saj do t’ju tronditin.

Gaforrja

Natyra e një gaforreje është aq e ngrohtë dhe e ëmbël, sa që është e vështirë t’i rezistoni puthjeve.

Luani

Luani është shenjë dominuese, për sa i përket puthjeve dhe dashurisë. Puth më mirë se të gjitha shenjat e tjera të zodiakut , pasi të qenit më i miri në diçka është detyra e tij.

Akrepi

Akrepi puth pasi për të puthja është sfidë. Ai/ajo puth me pasion, sepse nuk dëshiron të mbetet mbrapa në çështjet e dashurisë dhe seksit.

Shigjetari

Nëse doni të puthni dikë që është i pavarur dhe që nuk i intereson se çfarë mendoni, atëherë puthni një shigjetar. Do të jetë një përvojë ndryshe. Ai/ajo nuk do të përpiqet të ju bëjë përshtypje, përkundrazi do të shijojë puthjen në maksimum.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: