Nga: ENEIDA CAKERRI

Për krepat:
2 karota të grira në rende
2 vezë
350 ml qumësht
150 gr miell
Pak kripë
1 lugë vaj ulliri
1 tufë e vogël majdanoz

Për mbushjen:
1 qepë
300 gr mish të grirë
5 lugë misër
200 gr djathë gouda
1 lugë miell
200 ml qumësht
Kripë/Piper të zi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb