“Përgjigje për 10 pyetjet më inteligjente” e kishte quajtur Egla Ceno diskutimin e fundit me ndjekësit e saj, por e pati të vështirë ta menaxhonte të gjithë inteligjencën e pyetjeve, kështu që ra në nivelin e atyre tipike shqiptare apo komenteve që e komplimentonin për performancën në Big Brother.

Një nga pyetjet ishte edhe “kur do të martohesh”, së cilës Egla i dha përgjigjen siç vetçm ajo di të japë: “Ja sa të bëhem 50 vjeç. Vazhdare.”, shoqëruar edhe me një emoji të qeshur.

Inteligjente edhe përgjigjja apo jo?

Mes pyetjeve "inteligjente" të fansave të saj, Egla Ceno

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: