Nga: ZONJA VJOLLCA*

3 lugë gjelle tërshërë
½ banane
4-5 luleshtrydhe
150 ml kos ose qumësht

Fillimisht vendosim tërshërën të ziejë dhe më pas i frulatojmë të gjithë përbërësit duke i servirur më pas pudrosur sipas dëshirës me pak fruta të thata.

(ma.ar/Vila24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: