Recete nga znj Eneida
Përbërësit

200 gr oriz i zi
1/2 qepë
1 kungull
1 karotë
1 spec i kuq
2 lugë qiqra
4 kajsi të thara
3 lugë susam
3 lugë arra të grira
1 lugë kumin
1 lugë kurkuma
Pak xhinxhër
Kripë/Vaj ulliri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: