Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili i është përgjigjur ministres Spiropali e cila e kritikoi për reagimin për mjekun Qazim Ismaili që ndodhet në Itali.

Vasili shprehet se kryeministri Rama u rekomandon terroristë shqiptarëve pasi sot publikoi thënien e Anëar al- Aëlaki që sipas nënkryetarit të LSI është kryeterrorist dhe i lidhur me Al- Qaedan.

 

Po ashtu Vasili e konsideron Spiropalin të çmendur dhe thotë se pritet që ajo të mbrojë ‘’Skënderbeun’’ duke thënë se kryeterroristi ka jetuar me djersën e ballit.

 

 

STATUSI I PETRIT VASILIT

 

Edi Rama citon terroristet dhe jua rekomandon shqiptareve.

Pritet nga e çmendura Don Kishote shqiptare, qe te justifikoje Skenderbeun e saj dhe te thote, qe kryeterroristi Anwar al-Awlaki, i lidhur me Al Qaedan, ka qene nje njeri i ndershem dhe qe jetonte me djersen e ballit.

Hë çmendurinë jepi….!!

  • foto galeri

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb