Quavo bëri bujë në mediat sociale pasi ngarkoi një video të tij duke shijuar një hot- dog, ose glizzy, për të cilin ai pretendoi se vlente shumë.

Ish-anëtari i ‘Migos’ e ka ngrënë ushqimin e shpejtë në një restorant në Francë.

Por reperi i njohur zgjodhi një garniturë të pazakontë, përtej ketchup-it dhe mustardës tipike. Në veçanti, hot-dogu është spërkatur me thekon ari, gjë që sipas tij ka rritur ndjeshëm çmimin e ushqimit. “100,000 dollarë [hot dog] i gëzuar”, tha Quavo teksa shijonte ushqimin.

Megjithatë, Quavo mund të jetë duke e ekzagjeruar në lidhje me koston e hot-dogut. Në vitin 2012, “Today” raportoi se një hot-dog si ai që konsumoi reperi do t’i kushtonte një restoranti rreth 2300 dollarë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: