Edhe pse për shkak të sëmundjes kronike u detyrua të anulojë turnetë e saj botërore, Lady Gaga vazhdon të jetë e lumtur në jetën private. Ajo thuhet se është fejuar me Christian Carino, 48 vjeç, vitin e kaluar.
auto_0621-ladygaga-and-christian-carino-backgrid-3_11521617325

gaga-750x430
Carino është agjent i Hollywood-it, i cili ka punuar për këngëtaren 31-vjeçare. Para lidhjes me Lady Gaga, Carino ishte në lidhje me aktoren Lauren Cohan. Mediat shpesh kanë shkruar se Carino është ekspert i Hollywood-it dhe pëlqen shumë femrat e bukura.

Etiketa: