Recete nga znj Eneida
Përbërësit

1 paketim petë për spring rolls
150 gr fasule të kuqe
100 gr misra
2 gjokse pule
Një dorë lakër të bardhë të grirë
2 thelpinj hudhra
200 gr djathë gouda
Pak niseshte
Kripë
Majdanoz
Vaj ulliri
Vaj luledielli për skuqje

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: