Me pushime verore në Malibu Sylvester Stallone ‘shijon’ shoqërinë e dy femrave të bukura të familjes bashkëshortes Jennifer Flavin, 51-vjeç dhe të vajzës së tij të bukur Sistine, 22 vjeç.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Teksa ylli i Rocky tregon një fizik dallueshëm të shëndoshë me barkun që i bie në sy, bukuroshja Sistine me kostum të kuq alla Baywatch tregon format e tonifikuara dhe të pasmet që marrin notën 10-të.

Me një fizik perfekt shfaqet edhe bashkëshrtja e Stallone, Lady Jeniffer. Kanë munguar gjatë këtyre pushimeve dy vajzat e tjera të çiftit, Scarlett, 18 vjeç dhe Sophia 23.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb